BERICHT VAN DE WEEK
BINNENKORT
|
||
| Voorhouters exposeren bij Art-Inez |
|
|
VOORHOUT, 2 februari 2010 - In galerie Art-Inez in Voorhout is zondag een expositie geopend met exposanten uit het eigen dorp. Het werk van de kunstbeoefende Voorhouters is deze maand te zien in de galerie aan de Herenstraat 110. Foto's Mariska de Graaff.
Burgemeester Schelberg zei trots te zijn dat hij de expositie mocht openen waar zo veel Voorhoutse kunstenaars aan meedoen. De ruimte voor de galerie is beschikbaar gesteld door De Raad Makelaars om leegstand te voorkomen.
Jourence Zonneveld is met 17 jaar de jongste deelnemer. Zijn werk is geheel geen doorsnee werk en dat wil hij ook niet. Het is grafitikunst die je op straat zo snel niet tegenkomt. Hij knipt onderwerpen eerst uit karton en spuit er dan verf overheen.
Nell Heins maakte olieverf schilderijen te maken die weer in een leren tas is verwerkt door Yvonne Nielsen. De kleuren van het schilderwerk komen in de stof van de binnenkant van de tas weer terug. |
| < Vorige | Volgende > |
|---|
ADVERTENTIE
|
||
AGENDA
| 06-09 Nieuw seizoen Yoga b... |
| 06-09 Open les op nieuwe l... |
| 07-09 Ouderen kunnen leren... |
| 07-09 Koersbal voor senior... |
| 07-09 Cursus fotobewerking... |
| 08-09 High Tea door Zonneb... |
| 08-09 High tea voor senior... |
| 09-09 Inloopavond Genealog... |
ENQUÊTE
OP HET FORUM
• Verenigingen massaal tege...
• Re: Regeltjes, regeltjes,...
• Re: bomen verdwenen aan d...
• Re: bomen verdwenen aan d...
• bomen verdwenen aan de za...
• Raadsvragen over jeugdove...
• Re: Poldercross 2010
• Re: Man dreigt van viaduc...
• Re: HARDRIJDEN IN WOONWIJ...
• Re: Natuurlijk in evenwic...
MULTIMEDIA