Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Leer werken met je DigiD (25/2 en 4/3) (aanmelden)

25 februari @ 10:00 - 12:00
EUR6 – EUR8

Leer werken met je DigiD

Steeds meer overheidszaken regel je online, vaak met DigiD. Voor wie daar moeite mee heeft, start de Bibliotheek Bollenstreek op woensdag 25 februari de cursus Aan de slag met je DigiD in de bibliotheek van Sassenheim. In twee bijeenkomsten van 10.00 tot 12.00 uur leren deelnemers hoe zij eenvoudig zaken met de overheid via internet regelen. Onderwerpen zijn onder meer een DigiD aanmaken en gebruiken, informatie vinden en aanvragen doen bij gemeente en andere overheidssites. De cursus is afgestemd op de lokale gemeentelijke website.

Deze cursus bestaat uit 2 lessen. De lessen worden gegeven op 25 februari en 4 maart. Deelname kost € 6,00 voor leden en € 8,00 voor niet-leden. Aanmelden kan aan de balie in de bibliotheek of via de website van de Bibliotheek Bollenstreek www.bibliotheekbollenstreek.nl.

 

Gegevens

  • Datum: 25 februari
  • Tijd:
    10:00 - 12:00
  • Kosten: EUR6 – EUR8

Locatie

Hoewel we ons best doen de agenda zo actueel en volledig mogelijk te houden, kunnen we geen garantie bieden voor de nauwkeurigheid, geldigheid, volledigheid of actualiteit van de informatie die in de agenda wordt gepubliceerd. Bekijk ook de site van de organisator of de locatie voordat u een evenement bezoekt.