Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Workshops Werelddansen Volksuniversiteit (12/2, 12/3 en 16/4)

12 februari

In deze donkere, koude dagen kan iedereen wel een beetje vrolijkheid en verbinding gebruiken. En hoe doe je dat beter dan door samen te dansen?! De Volksuniversiteit Teylingen meldt met trots dat er drie spiksplinternieuwe workshops Werelddansen worden aangeboden de komende maanden. Elke workshop heeft een ander werelddeel als thema.

Zo kun je op een originele, laagdrempelige manier kennismaken met andere landen en culturen. Er worden in totaal 3 workshops Werelddansen gegeven. Europa is 12 februari te volgen, gevolgd door de Balkan op 12 maart, en op 16 april komt vrolijk samenraapsel “Verweggistan” aan bod. Er wordt gedanst in een kring of een lange rij, je hebt geen vaste partner nodig. Dus of je nu alleen komt of samen: geniet van de muziek en de beweging en het samenzijn.

Ervaren danser Lucia Steur gaat de workshops geven op de nieuwe danslocatie aan de Anton Philipsweg 1 in Sassenheim. “Dansen brengt zoveel vreugde. Ik wil graag anderen laten delen in het dansplezier. Want als je met je hart danst, volgen je voeten vanzelf!”
Meer informatie over deze workshop en inschrijven kan via www.vu-teylingen.nl.

Gegevens

  • Datum: 12 februari

Hoewel we ons best doen de agenda zo actueel en volledig mogelijk te houden, kunnen we geen garantie bieden voor de nauwkeurigheid, geldigheid, volledigheid of actualiteit van de informatie die in de agenda wordt gepubliceerd. Bekijk ook de site van de organisator of de locatie voordat u een evenement bezoekt.