SASSENHEIM, 13 januari – Carnavalsvereniging De Saksen start 2006 met een gezellige Après-ski avond in ’t Onderdak in Sassenheim georganiseerd door de “Party Saksen”. Zaterdag 14 januari is de Rabozaal voor 1 avond omgetoverd tot een grote skihut vol gezelligheid, waar Prins Nicolaas en zijn 2 pages Ingrid en Edith ook zullen zijn. Jeugdprins Danman en zijn page Marlou en adjudant Huub zullen deze avond uiteraard ook van de partij zijn.
Geneert u niet en trek uw vrolijkste wintersportoutfit aan en kom feesten. DJ Henry zorgt voor de Après-ski muziek, uiteraard zal er ook polonaise worden gelopen onder leiding van Blaaskapel “De Flierefluiters”. Tijdens de avond zal ook een surpriseact het publiek vermaken, maar wie en wat dat zal zijn?
Naast drinken is er ook voor eten gezorgd. Kaarten voor dit feest zijn gratis af te halen bij Bloemenhandel Thijs van Tol in de Passage te Sassenheim. Bent u donateur neem dan uw donateurkaart mee, want als u die bij de entree laat zien ontvangt u een gratis consumptiemunt.
Bij de entree zal ook om legitimatie worden gevraagd, deze is verplicht!
De zaal gaat om 20.00 uur open en de Après-ski avond start om 20.30 uur.
Meer info www.desaksen.nl.
