De Wereldband in ´t Onderdak met `Lekker Warm´

SASSENHEIM, 26 april – De allerlaatste voorstelling van dit theaterseizoen is een uitsmijter eersteklas! De Wereldband komt ’t Onderdak op zijn kop zetten met muzikaal en theatraal vakmanschap uit alle windstreken.

‘Lekker Warm is een uiterst verrassende, muzikale expeditie die werkelijk elke seconde boeit. De kracht zit vooral in de enorme vaart en de perfecte balans van lol en ernst. Hier komen alle kwaliteiten zoals vlammend vioolwerk, sublieme samenzang en gortdroge humor samen. Onder de inspirerende leiding van Karel de Rooij moet de Wereldband in staat zijn om de komende jaren uit te groeien tot een theaterkraker van formaat’. ( De Telegraaf )

De Wereldband brengt intercontinentale verbroedering tot stand, opent deuren, steekt de draak met tradities en schuwt de onvervalste emotie niet. Daarbij geholpen door instrumenten als o.a viool, contrabas, saxofoon, cymbaal, dwarsfluit, ei, zes paar keukenhandschoenen en zang; De Wereldband is van alle markten thuis. Niet in de laatste plaats omdat zij zich laten beïnvloeden door muziek uit zowel Ierland, Brabant en Afrika. Waardoor iedere voorstelling een waar spektakel wordt dat u niet mag missen. Een mooiere en vooral warmere afsluiting van het theaterseizoen 2005/2006 is bijna niet denkbaar.

Kaarten à € 16,50 zijn verkrijgbaar bij Primera van der Lans, Hoofdstraat 208 in Sassenheim. Aanvang 20.15 uur, zaal open 19.30 uur. Theater ’t Onderdak is gevestigd aan de J.P. Gouverneurlaan 40a.