Meer nietjes voor je fiets

TEYLINGEN, 27 juli 2022 De gemeente verbetert deze zomer in Sassenheim en Voorhout de stallingsmogelijkheden voor fietsen. Er komen nieuwe plekken en bestaande plekken worden heringericht. Daarbij wordt meer ruimte gemaakt op looproutes voor voetgangers. Foto gemeente Teylingen

De gemeente plaatst meer zogenaamde “fietsnietjes”, rechthoekige metalen poortjes die vastzitten in de grond en eruit zien als een heel groot nietje. In Sassenheim gaat het om tien nieuwe “nietenplekken” in het winkelcentrum. De eerste nieuwe nietjes zijn al in de grond geslagen.
In Voorhout komen nieuwe fietsnietjes op de hoek van de straat Kerkzicht en op het Raadhuisplein. In de Herenstraat worden na de bouwvakvakantie meer dan twintig fietsnietjes vervangen.

Toekomstmuziek in Warmond
Ook in Warmond worden de stallingsmogelijkheden voor fietsen verbeterd. Na de herinrichting van de Herenweg en de verbouwing van de supermarkt, wordt bekeken op welke plaatsen er verbeteringen kunnen worden doorgevoerd.

Het verbeteren van de stallingsmogelijkheden voor fietsen maakt deel uit van de centrumvisie van Teylingen. Levendige centra die aantrekkelijk zijn voor inwoners, recreanten en toeristen staan daarin centraal.