SASSENHEIM, 20 juli 2025 – Festival Hart van Sassem in park Rusthoff trok zondag vele bezoekers. Op het podium stonden onder andere toneelvereniging Pankras, dansschool Total Move en theater ’t Onderdak met een voorproefje van het komende seizoen, waaronder zangeres Rosanne Alderliefste (foto). Foto’s Edwin van der Wijngaard.
Rondom het eiland stonden zo’n 25 kramen van sportverenigingen, culturele clubs, hulporganisaties en lokale ondernemers. In het park stonden ook Foodtrucks en een bar.
De zondag begon met koor Elan uit De Zilk met nummers uit het project ‘Multicolor’. Het koor brengt Engels- en Nederlandstalige pop-, rock- en musicalnummers met titels en artiestennamen die uiteraard alles te maken hebben met… Kleur.
De Sassenheimse toneelvereniging Pankras speelde de eenakter ‘Verboden te parkeren’ over agent Fluiter die zo graag promotie wil maken. Omdat voor elkaar te krijgen moet hij veel parkeerboetes uitschrijven. Hij krijgt te maken met zeer verschillende mensen die proberen onder de bekeuring uit te komen.
Daarna was het tijd voor saxofonist Wouter Kiers en zanger/gitarist Ron Walter met een mix van pop, jazz en blues.
Dansschool Total Move bracht 7 choreografieën gedanst door wedstrijdteams, de after school academy en twee reguliere groepen.
Theater ’t Onderdak bracht voorproefjes uit het theaterprogramma 2025-2026. Cabaretiers Marlon Kicken, Wouter Monden, Gerrie Smits, Jules Keeris en zangeres Rosanne Alderliefste stonden deze zondagmiddag op het podium in het park.
Daarna was het tijd voor muziek van ‘Ander jasje‘ en DJ Misha.








































