TEYLINGEN, 31 augustus 2025 – Dit weekend konden de bezoekers en de inwoners van onze streek genieten van bijna 100 dahliamozaiëken. Twee Teylingse deelnemers veroverden een prijs. Het Raamwerk kreeg met een mozaïek van een ontpoppende vlinder, de prijs voor de meest enthousiaste zorginstelling. Akzo Nobel viel in de prijzen met het mozaïek “Let’s Color”.
De mozaïeken werden gemaakt door zorginstellingen, BSO’s, (sport)clubs, bedrijven, particulieren en (buurt)verenigingen.
De jury trok zaterdagochtend door de streek om alle mozaïeken te bekijken en te beoordelen. De Teyding kwam hen tegen in Sassenheim, waar zij juist hun oordeel velden over het mozaïek van de parochie Sint Maarten in de tuin van de pastorie van de Sint Pancratiuskerk in Sassenheim. Zie foto boven.
“Het is geweldig om te zien hoe de hele streek samenkomt om iets moois te maken”, zei jury-voorzitter Ted Kortekaas. “De creativiteit is elk jaar weer verbluffend”. De prijzen werden zatermiddag uitgereikt in Villa Flora in Hillegom. De zes Voorhoutse mozaïeken stonden onder andere bij de Bolero, de Tulperij en de Agneshove. Warmond had er eentje bij het Gastenhuis Huize Liduina en in Sassenheim stonden er negen, onder andere bij Sassembourg en de Bernardus.
