Opwarmertje Nationale Voorleesdagen

TEYLINGEN, 11 januari 2012 – Van 18 tot en met 28 januari staat tijdens de Nationale Voorleesdagen het prentenboek 'Mama kwijt' van Chris Haughton centraal. Met deze voorleesdagen wordt geprobeerd het voorlezen aan kinderen van 0 tot 6 jaar te stimuleren. Leidsters van peuterspeelzalen werden gisteravond alvast opgewarmd tijdens een informatieavond in de bibliotheek in Sassenheim. (Foto's Mariska de Graaff)

Cultuur Verheft speelde de openingsact van de avond met hun versie van postbode Siemen en de dames Irma en Ingrid. Ook was er een workshop over muziek door Rosa de Krijger en een origami-workshop door Marieke de Hoop.

De 45 aanwezige leidsters konden ter plekke allemaal het prentenboek aanschaffen en kregen bij binnenkomst een werkboek met knutselideeën over het thema. Volgende week kunnen ze dan ook enthousiast aan de slag met voorlezen en knutselen. Cultuur Verheft speelt hun voorstelling over 'Mama kwijt' tijdens de Nationale Voorleesdagen nog een aantal keren in verschillende bibliotheken en ook zal het prentenboek worden voorgelezen met de kamishibai (Japans vertelkastje). Alle activiteiten in de bibliotheken zijn gratis toegankelijk. Kijk voor exacte data en tijden op www.bibliotheekbollenstreek.nl.