SASSENHEIM, 22 februari 2012 – Prins Gets van De Saksen heeft dinsdag om 23.11 uur de sleutel van Sassenheim teruggegeven aan raadslid Rob ten Boden en griffier Robert van Dijk. Vervolgens stelde prins Gets een nieuwe traditie in om de carnaval in Sassenheim af te sluiten: het stukgooien van de asbak. Vervolgens gingen prins Gets, prinses Crook, page Daphne en adjudant Jos verkleed als smurfen op een kar de zaal uit. Foto's Edwin van der Wijngaard.
Eerder op de dag heeft prins Gets de helft van Station Sassenheim teruggegeven aan De Billenprikkers uit Warmond omdat het station eigenlijk op Warmonds grondgebied ligt. Spoor 2 werd even omgedoopt tot station Warmond.

Prins Gets geeft de sleutel terug aan raadslid Rob ten Boden.


Een nieuwe traditie zoals De Bokken het Bokverzuipen al kennen: Het stukgooien van de asbak bij De Saksen. De asbak verwijst naar de bijnaam aspotters of asbakken die Sassenheimers kregen omdat er vroeger as werd opgehaald voor de zeepindustrie.

Helemaal Hollands
Op maandag werd de Helemaal Hollands avond georganiseerd met optredens van Dirk Meeldijk en Ricky Vosse.

Dirk Meeldijk

Ricky Vosse




{mosimage}
