Achtbaan prolongeert schaaktitel

VOORHOUT, 30 januari 2012 – Op woensdag 25 januari organiseerde Jeugdschaakvereniging de Vrijpionnen voor de zesde keer het Voorhoutse Schoolschaakkampioenschap. Alle basisscholen in Voorhout hadden teams afgevaardigd.

In totaal streden 20 teams van 4 spelers, een record in de geschiedenis van het Voorhoutse Schoolschaak om de titel. Net als vorig jaar werd het toernooi ook dit keer weer gehouden in Jeugdcentrum de Spelewey.

Na de voorrondes was duidelijk welke teams 4 teams gingen strijden om het kampioenschap: twee teams van de Achtbaan, een team van de Andreas school en een team van de Antionius school. Na drie spannende rondes was de uitslag bekend, de teams van de Achtbaan waren de sterkste: (1) Achtbaan-Beukenrode (2) Achtbaan-Cluster (3) Andreas (4) Antonius.  Het team Achtbaan-Beukenrode mag zich dus heel 2012 Schoolschaapkampioen van Voorhout noemen. Het team bestond uit: Ravi Moonen, Kyra Heijstek, Tom Heemskerk en Bibo de Jong.

De nummers 1 & 2 zullen worden afgevaardigd naar de halve finale van de schoolschaakkampioenschappen van de Leidse regio, waar ze zullen strijden voor een mooie klassering!