Fotoreportages:
-
Overzicht van het bloemencorso in Sassenheim Zuid -
Close-ups van de bloemen, figuranten op de praalwagens en de toeschouwers in Sassenheim centrum -
Samenvatting in Sassenheim Noord -
Kindercorso in Sassenheim - (Deze fotoreportages staan niet meer op de site. Neem contact op met redactie@deteyding.nl voor foto's uit het archief)

Mede door het late voorjaar en de onzekerheid over het beschikbaar zijn van voldoende bloemen waren er niet zoveel deelnemers als andere jaren in Voorhout bij de mozaiekwedstrijd. Toch waren er enkele fraaie staaltjes van bloemsteekkunst te bewonderen in Voorhout.
'Speeltuin Beatrix: Wij blijven open'
Vrijwilligers van Speeltuin Beatrix maakten in Sassenheim door middel van een spandoek duidelijk dat ze niet van plan zijn te gaan sluiten. In de Oranjebuurt, waar de speeltuin gevestigd is, worden op dit moment huizenblokken gesloopt om plaats te maken voor nieuwbouw. De speeltuin dreigt ook enige tijd dicht te moeten om 'verhuisd' te worden naar een andere lokatie in de wijk. De voorzitter van de speeltuin, Joke van Diemen, zet alles op alles om dit speeltuinseizoen, dat 1 mei begint, nog open te blijven en daarna pas te verhuizen.

