WARMOND, 9 juni 2026 – Bij een sportschool aan de Veerpolder in Warmond is dinsdagavond brand uitgebroken. Volgens de sporters die buiten staan is de brand ontstaan in de sauna bij de kleedkamers. De brandweer heeft de brand onder controle. Er lijkt vooral rookschade te zijn. Foto’s Henk Keijzer en Bart Kool.
De sporters in de sportschool werden rond 21:00 uur opgeschrikt door het brandalarm. Ze zagen rook uit de kleedkamers komen, waar zich ook een saunacabine bevindt. Daar zou volgens een groepje sporters de brand zijn ontstaan. Het verbaast ze niet echt, omdat de sauna wel al wat gebreken vertoonde.
Na het afgaan van het brandalarm verzamelde alle aanwezigen zich op het parkeerterrein voor de sportschool. De brandweer, die net een oefening elders in het dorp had afgerond, was snel aanwezig en de brandschade bleef beperkt. De sportschool staat wel vol rook. De sporters konden daardoor ook nog niet naar binnen om hun in de haast achtergelaten kleding en andere spullen terug te halen.









