C2 Foreholte kampioen

VOORHOUT, 11 april 2012 – Nadat de C1 van Foreholte een paar weken geleden al kampioen in de 1e klasse is geworden, heeft het andere selectieteam in de C-klasse dit resultaat geëvenaard. In een enerverend duel werd VVSB met 5-2 verslagen, waardoor de C2 ruim voor het einde van de competitie gehuldigd kon worden als kampioen.

Door het resultaat van de C1, dat kampioen werd in de eerste klasse, kan de C2 komend seizoen als de nieuwe C1 zijn opwachting maken in de hoofdklasse van de C-teams, waarin gestreden zal moeten worden met alle andere topteams uit de ruimere regio.
 
Vanaf het begin van het seizoen was al duidelijk dat de C2 dit seizoen een favorietenrol zou gaan spelen. Het team speelt al jaren samen, en aangevuld met enkele later opbloeiende talenten, werd er door de technische staf onder leiding van Dave Bekker en Eric 'Ui' Tijsen een hecht team gevormd. De aan de voorafgaande aan de competitie te spelen bekercompetitie werd als eerste van 8 teams ongeslagen afgesloten (slechts één gelijkspel). Pas vorige week werden ze in de kwartfinale van deze competitie uitgeschakeld, na eerst vier 2e klassers kansloos te hebben gelaten.

In de reguliere competitie kwamen ze weer een aantal van dezelfde tegenstanders tegen, die zonder pardon met nul punten werden achtergelaten. Slechts één misstap heeft Foreholte gemaakt tegen Katwijk, halverwege de competitie, maar dat werd in de replay weer rechtgezet met 6-1. Tegenstanders konden doen wat ze wilden, de C2 was niet te stuiten. En zaterdag was de grote dag: winst zou het kampioenschap betekenen. Ouders, grootouders, broers, ooms, spelers en ouders van de C1 en bekenden kwamen opdraven om het feest mee te vieren. Het eerste van Foreholte zou jaloers zijn op zoveel aandacht! Het resultaat: 5-2 winst na een 4-0 ruststand. De C2 maakte het nog spannend, liet de tegenstander terugkomen tot 4-2, maar door een slim uitgelokte strafschop werd het verschil duidelijk gemaakt. Resulterend dus in een kampioenschap met nog 3 wedstrijden te gaan. Een voorlopig doelsaldo van 77 voor, en 19 tegen na 15 van de 18 te spelen wedstrijden spreekt boekdelen.

Na de laatste wedstrijd was de ontlading groot. Een heuse beker, herinneringsgeschenken voor de spelers, de (kinder)champagneflessen werden geopend en over de technische leiding uitgespoten, bloemen werden uitgereikt, en na terugkomst in de Foreholtekantine werd het nog eens dunnetjes overgedaan door de huldiging van spelers en begeleiders door het Foreholtebestuur. Zowel de selectieteams van de C1 en C2 zijn kampioen, Foreholte kan met deze sterke lichtingen uitzien naar een goede toekomst.