VOORHOUT, 13 maart 2024 – De Oranje Vereniging Voorhout heeft gisteren een cheque gekregen van het Jacoba van Beierenfonds om de wagens van hun elektrische trein te repareren. Bij de viering van Koningsdag 2023 bleek dat de oude wielen van de aanhangers niet meer geschikt waren. Foto OVV/Gerard van Steijn
Door drie klapbanden moest de vereniging toen helaas veel kinderen teleurstellen. Men vroeg het Jacoba van Beierenfonds om hulp om de wielen te kunnen vervangen.
Lennart van der Dussen, secretaris van de Oranje Vereniging Voorhout, nam gisteren samen met de vrijwilligers van de logistiek een cheque voor het herstel in ontvangst van Marcel van den Broek van dit fonds. De bijdrage heeft ervoor gezorgd dat er weer prima trein is tijdens het kindercorso op 20 april 2024 en tijdens Koningsdag. De Oranje Vereniging Voorhout is Beugelsdijk B.V. in Noordwijkerhout heel dankbaar voor de vervanging van de assen en de wielen.
