TEYLINGEN/REGIO, 15 oktober 2026 – Tot en met zondag wordt in onze regio de Duin en Bollen Vierdaagse gelopen. Vandaag werd er in Lisse gestart en liep men, voor de langere afstanden, onder andere door alle drie de dorpen van Teylingen. Het evenement vindt voor de vijfde keer plaats. Foto’s Mariska de Graaff
Bij deze vijfde editie zijn er wel wat dingen anders dan bij de eerdere edities. Zo heeft men, naar aanleiding van opmerkingen van lopers, afscheid genomen van het elektronische registratiesysteem. Er wordt weer ouderwets gestempeld. Daarnaast is het grote rustpunt op het Voorhoutse Kerkplein verdwenen.
Vanwege het eerste lustrum is er dit jaar straattoneel langs de diverse routes. Er lopen totaal bijna veertig speciaal opgeleide acteurs en verhalenvertellers rond. De wandelaars beleven zo de historie van de streek. In Noordwijk kun je zomaar Koningin Wilhelmina treffen en op de Teylingerlaan Jacoba van Beieren.


