EHBO-cursus in Sassenheim

SASSENHEIM, 24 augustus 2008 – EHBO Vereniging Sassenheim begint op de eerste maandag in oktober 2008 een nieuwe EHBO-cursus voor beginners. In de cursus leert u eerste hulp te verlenen bij: ongevallen, acute ziekten, hartproblemen en het bedienen van een AED-apparaat om het hart weer op gang te brengen.

De cursus wordt gegeven op maandagavond van 19.30 tot 21.30 uur in de Ankerplaats, Narcissenlaan 3b te Sassenheim. De kosten voor deze cursus bedragen 185 euro. Dit is inclusief boeken, oefenmateriaal en examen. Na 21 oefenlessen kunt u medio april 2009 examen doen voor het EHBO-diploma, reanimatie en AED.
Informatie en inschrijfformulieren voor deze cursus kunt u aanvragen bij Dineke de Lange, tel. 0252-216992 of e-mail: ehbosassenheim@hotmail.com