Gefaseerde renovatie velden Warmunda

WARMOND, 12 maart – Het college vanB&W van Teylingen heeft ingestemd met een gefaseerde renovatie van de voetbalvelden van voetbalvereniging Warmunda . De opdracht voor de werkzaamheden is verstrekt. Begin april 2007 starten de werkzaamheden al met het renoveren van het hoofdveld en het oefenveld.

De werkzaamheden bestaan onder andere uit het vervangen van de drainage, het verbeteren van de waterdoorlaatbaarheid van grondlaag en de aanleg van een nieuw toplaag (grasmat).  De voetbalvereniging Warmunda  overlegt met de KNVB om het wedstrijdenschema zodanig aan te passen dat in april 2007 zoveel mogelijk de uitwedstrijden plaatsvinden. Het tweede voetbalveld blijft beschikbaar tot en met de eerste week van mei 2007. Daarna vindt het reguliere jaarlijkse onderhoud plaats aan het tweede voetbalveld.

De renovatie van het tweede voetbalveld is voorzien in 2008 en zal bestaan uit dezelfde werkzaamheden. Om de bespeelintensiteit en belasting van het oefenveld te verminderen wordt in 2008 naar verwachting ook een lichtinstallatie rond het tweede voetbalveld aangelegd. Met de aanleg van een lichtinstallatie kan dan ook het tweede voetbalveld gebruikt worden voor de voetbaltrainingen.