Hapkido vereniging Daehan opent de deuren

VOORHOUT, 21 november 2011 – Woensdag 2 november 2011 zijn de eerste hapkido lessen voor kinderen tussen de 7 en 14 jaar in het Cluster in Voorhout van start gegaan. De eerste lessen waren een groot succes, er was veel belangstelling van zowel de kinderen als de ouders en er werd zeer enthousiast meegetraind.

Tijdens de eerste lessen zijn voornamelijk de basistechnieken van zowel het hapkido als het taekwondo aan bod gekomen, zoals vallen, rollen, klemmen, trappen, stoten en werpen, ook werd er een voorzichtige start gemaakt met het sparren.

De lessen worden gegeven door Peter Onderwater, 5e dan taekwondo, 4e dan hapkido en vertegenwoordiger van Daehan Minguk Nederland. Peter is zelf al zeker 35 jaar actief in de vechtsport en geeft al 20 jaar les in zowel taekwondo als hapkido. Peter is ook meerdere malen in Korea geweest, de bakermat van het hapkido/taekwondo en heeft daar stages gevolgd van de beste leraren ter wereld. Peter is samen met Guy Kusters uit Belgie een persoonlijke leerling van de Koreaanse grootmeester Choi Kil Bong, 8e dan en president van Daehan Minguk Europe. Heb je na het lezen van dit stukje interesse gekregen in het Hapkido, kom dan gerust een keertje kijken of meedoen op woensdagmiddag van 17:30-18:30 uur in het Cluster. Bij voldoende belangstelling kunnen de lessen ook uitgebreid worden voor volwassenen. Kijk voor informatie op onze site: www.koreahapkido.nl.