SASSENHEIM, 26 juni 2023 – Zaterdag was de Jeugdband van Adest Musica in Huizen voor de NK Mars en Show voor Jeugdkorpsen. Foto Adest Musica
Het programma startte om 12.00 uur, de hitte maakte het de muzikanten niet makkelijk. Met de muziekstukken ‘Knights March’ en ‘On Parade’ hebben ze alles op alles gezet. Met 82,125 punten behaalde de Jeugdband een 3e plaats.
Welverdiende zomervakantie
De muzikanten zijn bijna toe aan hun welverdiende vakantie. Er wordt nog een gezellige afsluiting gedaan van dit seizoen. Op 18 augustus komen de jonge muzikanten weer bij elkaar tijdens het jaarlijkse werkweekend, deze keer gaan ze naar Noorden. Daar zal dan weer worden gerepeteerd voor nieuwe optredens maar er is ook ruimte voor ontspanning en plezier maken.
