SASSENHEIM, 26 augustus 2011 – Voor het 9e achtereenvolgende jaar organiseert de Sassenheimse korfbalvereniging TOP/Wereldtickets.nl het Prominententoernooi. Traditiegetrouw wordt dit toernooi vlak voor de opening van het korfbalseizoen gehouden. Het toernooi vindt dit jaar plaats op donderdagavond 25 en zaterdag 27 augustus.
Korfbalvereniging TOP/Wereldtickets.nl is vorig seizoen landskampioen zaal- en veldkorfbal geworden. Een unieke prestatie in de geschiedenis van de Sassenheimse korfbalvereniging. Alle ogen van de korfbalwereld zijn dan ook dit seizoen op de Sassenheimers gericht. TOP/Wereldtickets.nl gebruikt het Prominententoernooi om haar nieuwe selecties voor te stellen aan het publiek. Het toernooi is een goede voorbereiding voor de komende korfbalcompetitie. Ook is het een goede manier om het publiek weer in korfbalstemming te brengen.
Dit jaar zijn de deelnemers Fortuna uit Delft, Dalto uit Driebergen, KVS uit Scheveningen en gastvereniging TOP/Wereldtickets.nl. Alle verenigingen komen met hun hoogste senioren en juniorenteams. Het is dit jaar een sterk bezet toernooi omdat drie van de vier deelnemende verenigingen in de hoogste korfbalklasse – de Korfbal League – uitkomen.
Het Haagse bedrijf FourICT heeft sinds dit jaar haar naam aan het evenement verbonden. De sponsor gebruikt het toernooi om te ‘netwerken’ en heeft al haar zakelijke relaties uitgenodigd om dit openingstoernooi bij te wonen. De genodigden kunnen in Sassenheim o.a. kennismaken met de (jeugd)internationals Celeste Split, Daisy Buytelaar, Tim Heemskerk en Mick Snel. Daarnaast hebben de Sassenheimers ook de korfbalcoach van het jaar, Hans Heemskerk, in de gelederen.
De finales worden gespeeld op zaterdag 27 augustus van 15:00 tot 19:30 uur. Alle wedstrijden worden gespeeld op het sportcomplex van korfbalvereniging TOP/Wereldtickets.nl aan de Sportdreef in Sassenheim.
Meer informatie over het toernooi kunt u terugvinden op de website www.kvtop.nl.
