SASSENHEIM, 22 maart 2022 – Amema, Felicia, Jikke, Maud en Nienke bakten en verkochten vorige week donderdag pannenkoeken voor Oekraïne. Deze havo4-leerlingen van het Rijnlands Lyceum Sassenheim zetten spontaan een inzamelingsactie op voor leeftijdsgenoten die vanuit dat land op de vlucht zijn. Foto RLS
In de twee schoolpauzes reden zij heen en weer van huis naar school om de verse baksels af te leveren en te verkopen. De verkoop liep geweldig, ook namens de school kwam een donatie. De leerlingen konden uiteindelijk € 600 euro naar giro 555 overmaken.
De inzamelactie maakt onderdeel uit van het Young Impactproject dat havo4-leerlingen volgen als zij Maatschappijwetenschappen als vak hebben. Het doel daarvan is van je omgeving een betere wereld te maken, daarbij worden talenten van jongeren gestimuleerd waardoor zij in beweging komen voor maatschappelijke acties.
