Wandelend voetballen bij Warmunda

WARMOND, 24 augustus 2023 – Warmunda gaat eind september starten met Walking Football voor 60-plussers en organiseert voor geïnteresseerden een informatieavond op 6 september in het clubgebouw van SV Warmunda. Foto Warmunda

Wat is Walking Football? Eigenlijk zegt de naam het al, het is wandelend voetballen, met name bedoeld om ouderen te motiveren om samen, op een sociale manier, te bewegen. De spelregels van Walking Football zijn grofweg dezelfde als bij normaal voetbal met een aantal uitzonderingen. Hierbij moet je denken aan niet rennen met de bal, geen slidings en lichamelijk contact, geen keeper en geen buitenspel. Zo zijn er nog een aantal aanpassingen die het voetbal voor iedereen op oudere leeftijd leuk en gezellig moet maken. Warmunda gaat dan ook de spelregels van het Walking Football hanteren. Het spel zal op een nog nader te bepalen doordeweekse dag op een vast tijdstip gespeeld worden. Er wordt alleen gespeeld binnen de eigen vereniging en niet in competitieverband.

Heb je interesse, dan ben je van harte welkom op de informatieavond op woensdag 6 september om 20.00 uur in de kantine van SV Warmunda.
Meer info en aanmelden: walkingfootball@svwarmunda.nl