Wethouders voetballen in Oosthoutpark

VOORHOUT, 9 maart – Vrijdag 9 maart gaven wethouder Bert Homan (Economische Zaken, Toerisme, Openbaar Groen, Kunst en Cultuur) en wethouder Wim Hollart (Welzijn, Sport en Personeel) samen met de leerlingen van groep 6 van de RK Basisschool Emmaus om 10.00 uur de aftrap voor de grootschalige renovatie van het Oosthoutpark.

De wethouders en de leerlingen speelden samen een korte voetbalwedstrijd. Na afloop van deze wedstrijd, haalde de aannemer de middenstip van het speelveld. Vervolgens bood hij deze aan de wethouders aan met het verzoek deze zorgvuldig te bewaren. Het is de bedoeling dat de heren deze middenstip na de renovatie van het park weer op feestelijke wijze terugzetten in het park.

De gemeente Teylingen gaat het sterk verouderde park opnieuw inrichten. Veiligheid en natuurlijk spelen stonden voorop bij het maken van het nieuwe ontwerp van het park. Het herinrichtingsplan van het Oosthoutpark is in nauw overleg met omwonenden en gebruikers tot stand gekomen.Het park krijgt een natuurlijke uitstraling met heuvels, natuurvriendelijke oevers, speeleilanden, stapkeien enz. Het open karakter wordt versterkt worden door het aanbrengen van lage heesters en het snoeien van de aanwezige bomen. Het streven is dat het park eind mei klaar is, zodat deze zomer iedereen van dit mooie nieuwe park kan genieten. Tijdens de duur van de werkzaamheden blijft het park voor publiek gesloten, omdat er gevaarlijke situaties kunnen ontstaan.